Voor de lange afstandrijders onder de 1900 bezitters.
Ruim 450 km en zeer waarschijnlijk meer. Tank laten vergroten!!
Je moet hem in het echt zien :). De manier waarop het licht valt in combinatie met de hoogte vanwaar de foto genomen is, lijkt het misschien wat vreemd, maar past uitstekend. Ik zal de komende week nog een paar fotootjes maken :).SkyZip schreef: 23 aug 2018, 10:55 Leuke oplossing, maar vind de motor er niet mooier door geworden.


Dank je! :)Hert schreef: 10 sep 2018, 23:27 Mooi of niet mooi, daar laat ik mij niet over uit. De aanpassing is super uitgevoerd! Complimenten.
Dat si zeker waar, Joop. Het probleem was echter, na mijn ervaringen op jongere leeftijd, dat ik altijd op de verkeerde momenten zonder benzine kwam te ziutten, met de gebruikelijke commentaren van de WegeWacht vandien :).Royal Joop schreef: 11 sep 2018, 16:19 De meeste mensen willen na twee a drie uur rijden wel even de benen strekken of de blaas ontspannen, dus alleen voor echte doorzitters die perse niet willen stoppen.
Vrees trouwens dat die ook vaak alleen(2x) rijden ;-)
Dank je, Léon, Het was ook de bedoeling om het zo te krijgen, en zo te horen is het gelukt :). Ik had voor de zekerheid op eBay nog een paar Yamaha Star decals gescoord een tijdje terug, in geval de lege plekken aan de zijkanten van de tank te groot zouden zijn, maar die ga ik niet gebruiken. Het ziet er volgens mij prima uit zo :).knutselsmurf schreef: 14 sep 2018, 21:55 Moet eerlijk zeggen dat de tank in het gehele plaatje wel netjes past. Bolling is nagenoeg hetzelfde als de Corbin koffers. En inderdaad, als je alleen rijdt en grote afstanden zal dat in Nederland nog wel meevallen, maar ik ben ook op plekken geweest waar ik op momenten echt op gas aan het rijden was. Dit geeft wel een gerust gevoel.!!![]()
![]()
![]()